Visos naujienos

decoration-7

Vilniaus lietuvių namuose eksponuojama fotografijų paroda ,,4.5.0." – tai vaizdai iš karo paveiktų vietovių Ukrainoje.

2022 11 21


Vilniaus lietuvių namuose eksponuojama fotografijų paroda ,,4.5.0." – tai vaizdai iš karo paveiktų vietovių Ukrainoje.

Vilniaus lietuvių namuose visada stengiamasi eksponuoti ne tik mūsų mokinių sukurtus darbus, bet ir profesionalų menininkų kūrinius, iš kurių vaikai galėtų mokytis, tobulėtų ir sužinotų daugiau. Mums labai pasisekė, kad Vilniaus lietuvių namų dailininkės Vaida Andrašiūnaitė ir Agnė Juškaitė pažįsta fotografus Olgą Pasaškovą ir Martyną Ambrazą. Jų gražaus bendravimo rezultatas-  šiandien Vilniaus lietuvių namuose eksponuojama fotografijų paroda ,,4.5.0." – tai vaizdai iš karo paveiktų vietovių Ukrainoje.
2022 m., lapkričio 21 d., vyko fotografijų parodos ,,4.5.0.“ atidarymas, kuriame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas, Seimo Pirmininko pavaduotojo patarėja Laura Gradeckienė bei parodos autoriai  - Lietuvos Respublikos Seimo fotografė, fotografijos lektorė Olga Posaškova ir ilgametis spaudos fotografas Martynas Ambrazas.

Ši paroda mūsų bendruomenei  be galo prasminga, nes Vilniaus lietuvių namuose mokosi 42 mokiniai iš Ukrainos.