Visos naujienos

decoration-7

Surengtos draugiškos tarpmokyklinės varžybos Vasario16-osios progai paminėti.

2023 02 10


Surengtos draugiškos tarpmokyklinės varžybos Vasario16-osios progai paminėti.

     2023-02-08 Vilniaus lietuvių namuose svečiavosi Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos mokiniai ir fizinio ugdymo mokytojai Povilas Klimas bei Šarūnas Žiegždrinis,
Buvo surengtos draugiškos tarpmokyklinės varžybos Vasario16-osios progai paminėti.
     Šventės proga žaidėme draugiškas krepšinio ir tinklinio rungtynes. Mūsų gimnazijos krepšinio komanda, palaikoma gimnazijos bendruomenės, po itin atkaklios kovos nusileido stipresniems varžovams, kurių gretose žaidė U16 Lietuvos rinktinės žaidėjas. Rungtynes baigėme rezultatu: ,,Lietuvių namai” -  ,,Fabijoniškių gimnazija”- 66 : 72.
     Savąją komandą atvyko palaikyti, bet į aikštelę taip ir neišbėgo, pagrindinis Fabijoniškių komandos žaidėjas iš Lietuvos U18 rinktinės, kuri praėjusiais metais su LT rinktine tapo U18 Pasaulio vicečempione.
     Tinklinio komandas sudarė mišrios sudėtys: 4 vaikinai ir 2 merginos. Rungtynes mūsų gimnazijos komanda laimėjo 2 : 0.  Pirmąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo palyginus lengvai 25 : 19, tačiau antrajame intriga išliko iki galo. Po įtemptos kovos 28 : 26 pranašesni buvome mes. 

Mūsų gimnazijai atstovavo mokiniai: Dovydas Rekštys, Gabrielius Mažeikis, Gytis Vaitekėnas, Ernestas Nelkinas, Rapolas Lukša, Natas Bertauskas, Illia Horovyi, Yaroslav Sahir, Yauheni Sukhalet, Vladimir Abramovas, Natalija Sukhalet, Rusnė Stašaitytė, Ona Tuinylaitė. 

Ačiū rungtynių sekretoriui Arijui Dedelai. Teisėjauti sutikusiam, buvusiam mūsų mokyklos moksleiviui Allesandro Caliva ir rungtynių organizatoriams: fizinio ugdymo mokytojams Ramunei Juonienei ir Deimantui Žemaičiui.