Visos naujienos

decoration-7

Konkursas „Po girią vaikščiojo poetas...“

2023 02 10


Konkursas  „Po girią vaikščiojo poetas...“

Mielieji,

 Vilniaus lietuvių namai ir Užsienio lietuvių švietimo skyrius labai norėtų Jus pakviesti į Anzelmo Matučio gimimo 100 - mečiui skirtą konkursą  „Po girią vaikščiojo poetas...“ Tai unikali galimybė sudalyvauti kitakalbiams skirtame konkurse.
Prie rašomojo stalo spausdinimo mašinėle Anzelmas Matutis parašė šimtus eilėraščių, poemų, eiliuotų pasakų vaikams. Šiais metais minime Anzelmo Matučio 100-ąsias gimimo metines. Šia proga kviečiame 1–4 klasių užsienio formaliojo ir neformaliojo ugdymo lietuvių mokyklų, dirbančių su į Lietuvą grįžtančiais / atvykstančiais vaikais, tinklo mokyklų ir Vilniaus lietuvių namų pradinių ir IK klasių mokinius dalyvauti konkurse „Po girią vaikščiojo poetas...“. Konkursas vyks kovo 9 d. 12.00 val. Vilniaus lietuvių namų Aktų salėje. Kviečiame deklamuoti Anzelmo Matučio kūrybą, kurti jai iliustracijas arba animaciją pasirinktiems tekstams.

Užsienio lietuvių formaliojo ir neformaliojo ugdymo mokyklos ir dirbančių su į Lietuvą grįžtančiais / atvykstančiais vaikais tinklo mokyklos turi galimybę dalyvauti konkurse nuotoliniu būdu – iki kovo 8 d. pateikti (elektroniniu paštu greta.botyriute@gmail.com):

  • vaizdo įrašus, kuriuose skaitovas deklamuoja pasirinktą tekstą,
  • nuskenuotus piešinius,
  • mp4 formatu sukurtą animaciją.

Būtina išankstinė registracija užpildant elektroninę formą

https://forms.gle/CdZF5CCpVdkeTxHM6