Visos naujienos

decoration-7

Birželio 5–6 d. vyko nuotolinis seminaras

2024 06 07


Birželio 5–6 d. vyko nuotolinis seminaras

Birželio 5–6 d. vyko nuotolinis seminaras „Kaip dirbti su iš užsienio grįžusiais / atvykusiais ir ukrainiečių vaikais įvairių dalykų pamokose?“
Birželio 5 d. seminarą vedė Pasaulio lietuvių MOODLE klasių istorijos mokytojas – Justas Račas. Seminaro dalyviai susipažino, kaip formuluoti pamokų tikslus naudojant tokias internetines programas kaip: Slido, Miro, Google lens, Bing Pictures Creator. Mokėsi, kokios programėlės padeda kurti tekstines ir vaizdines užduotis, viktorinas; kaip užduotyse integruoti dirbtinį intelektą; dalijosi kitomis įvairiomis programomis, paįvairinančiomis mokymo procesą. Taip pat buvo pristatomos žinių patikrinimo formos, kalbama apie grįžtamojo ryšio svarbą ir mokymo proceso gerinimą naudojant programas.
Birželio 6 d. seminarą vedė Mokyklos „Herojus“ matematikos mokytoja, Vytauto Didžiojo Universiteto lektorė – Monika Grigaliūnienė. Seminaro metu buvo dalijamasi gerąja patirtimi, analizuojami ir aptariami mokymo atvejai, iššūkiai ir Galimybės, pristatomos mokymo priemonės.

Seminaro diskusiją vedė Vilniaus lietuvių namų Užsienio lietuvių švietimo skyriaus vyresnioji metodininkė Živilė Tarvydienė.