Visos naujienos

decoration-7

Bendravimo rytmetys Vilniaus lietuvių namų kiemelyje

2024 06 13


Bendravimo rytmetys Vilniaus lietuvių namų kiemelyje

Birželio 13 d. Vilniaus lietuvių namuose įvyko premjerinis renginys – Bendravimo rytmetys. 10.00 val. renginio organizatorės – lietuvių kalbos mokytoja Gabrielė Agasarjanaitė ir socialinė pedagogė Agnė Šaukeckienė – pradėjo renginį ir pristatė, kokios pramogos laukia susirinkusiųjų.
Rytmetyje mokiniai ir mokytojai bendravo, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi gimnazijos valgyklos gardumynais bei atsineštais skanėstais. 11.00 val. vyko gražiausio ir originaliausio Vilniaus lietuvių namų sumuštinio konkursas. Geriausiąjį sumuštinį rinko Vilniaus lietuvių namų komisija – technologijų mokytoja Edita Juozėnienė, 5 kl. mokinė Sibilė Tiunaitytė ir I a G kl. mokinys Anton Makahaniuk. Sumuštiniai buvo vertinami pagal grožį ir originalų pateikimą.
Konkurso nugalėtojai – 5, 7 a ir 6 b klasių mokiniai – buvo apdovanoti saldžiais „Candypop“ prizais.
12.00 val. visi dalyvavo juoko jogos užsiėmime, kurį vedė instruktorė Ieva. Ji papasakojo apie juoko naudą žmogaus organizmui, parodė įvairiausių nuotaiką gerinančių pratimų.
Tądien Vilniaus lietuvių namuose skambėjo muzika ir juokas, todėl tikimės, kad toks renginys vyko pirmą, bet ne paskutinį kartą - jis taps tradicinis.